Serwis główny Politechniki Rzeszowskej im. Ignacego łukasiewicza

Nauka - test

Prof. Jarosław Sęp w Zespole Doradczym ds. Infrastruktury Badawczej

Prof. Jarosław Sęp w Zespole Doradczym ds. Infrastruktury Badawczej

Prorektor ds. rozwoju i współpracy prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp został powołany przez ministra nauki Dariusza Wieczorka do Zespołu Doradczego ds. Infrastruktury Badawcze

Zaproszenie na 74. inaugurację roku akademickiego
19 Wrz

Zaproszenie na 74. inaugurację roku akademickiego

Rektor, Rada Uczelni i Senat Politechniki Rzeszowskiej mają zaszczyt zaprosić pracowników, studentów i wszystkich sympatyków naszej uczelni na 74. Inaugurację roku akademickiego.
Wystąpienie prof. P. Koszelnika,
18 Wrz

Spotkanie władz uczelni z parlamentarzystami Podkarpacia

Celem wydarzenia było omówienie współpracy między uczelniami a parlamentarzystami dotyczącej kluczowych inicjatyw naukowych i edukacyjnych, które mogą się przyczynić do dalszego rozwoju Podkarpacia.